Contact

Adres:

Klassieke Kring

Blandijnberg 2 t.a.v. de Klassieke Kring

9000 Gent

Permanenties:

Elke donderdag van 11u30-13u vind je ons in de kelder van de Blandijn!

Ook op onze sociale media kanalen helpen we je graag verder:

Contact per praesidiumlid:

Praeses: Florian Debaene, praeses@klassiekekring.be

Vice: Maria Kamei, vice@klassiekekring.be

Quaestor: Arne Van de Sande, quaestor@klassiekekring.be

Scriba: Jasmine Strynck, scriba@klassiekekring.be

Bachelor: Ischa Beernaert, bachelor@klassiekekring.be

Cultuur: Timothy Minjauw, cultuur@klassiekekring.be

Crea: Hannelore Dalle, crea@klassiekekring.be

Feest: Zohreh Toulgouat, feest@klassiekekring.be

Reis/choreeg: Astrid Vander Cruyssen, reis@klassiekekring.be

Scriptor: Quinten Goethals, klassimaster@klassiekekring.be

Sport: Hendrik Hammink, sport@klassiekekring.be

Voor algemene vragen of bij twijfel over wie te contacteren kan je steeds terecht op: info@klassiekekring.be